Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Partisi Affetmedi

02-05-2013, 06:13 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 20036085.jpg]

TBMM’nin internet sitesinden kaldırılan küfürlü tutanaklar bugün yeniden kondu. Bu kez sinkaflı küfürlerin yerine noktalar kondu. Başbakan Yardımcısı Arınç da tutanaklara da yansıyan AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın Kamer Genç'e ettiği küfürlerin AK Parti'ye de kendisine de yakışmadığıı söyledi ve ''Küfürbaz milletvekilinin kendisine de partisine de Meclis'e de hayrı yoktur'' dedi. AK Parti, Aslan'ı Disiplin Kurulu'na sevketti. Bugün toplanan Böcek Komisyonu'nda bu konuda kavga çıktı. CHP'li vekiller Komisyon Başkanı Zeyid Aslan'ın istifasını istedi. Ve Aslan, Komisyon'dan istifa etti.

TBMM Genel Kurulu'nda, geçtiğimiz hafta CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin arasında geçen diyaloglar salı günkü oturumda kavga çıkardı.

Kürsüye çıkan Kamer Genç'in üzerine yürüyen AK Partili Zeyid Aslan'ın "Öldürüm seni p.. kurusu..", "Senin ananı s..., o.. çocuğu" şeklinde küfür ettiği duyuldu.
Önceki gün yaşanan olayda sarf edilen bu sözler Meclis tutanaklarına yansıdı...

Kamer Genç de düzenlediği basın toplantısında tutanakları kamuoyu ile paylaştı.Ancak dün küfürlü ifadeleri içeren tutanakların Meclis sitesinden çıkarıldığı anlaşıldı.

CHP'Lİ İNCE'DEN TEPKİ

CHP Grup Başkanvekli Muharrem İnce, önceki gün TBMM Genel Kurulu'nda yaşanan tartışmalara işaret ederek, “Sayın Başbakan, edep ve terbiye abidesi yardımcınızla birlikte, siz bu tutanakları, Salı günü grup toplantısında basının huzurunda, yüksek sesle okuyabilir misiniz? Burada suçlu olan, bu küfürleri eden Tokat milletvekilidir. Tokatlıların vicdanına sesleniyorum ama azmettiricisi Başbakan'dır. Suça azmettiren Başbakan'ın kendisidir” dedi.

İnce, dün beraberinde 13 milletvekiliyle birlikte TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile görüştü. İnce, 1 saat süren görüşmenin ardından düzenlediği basın toplantısında, önceki gün TBMM Genel Kurulu'nda yaşanan olaylarla ilgili tepkilerini ilettiklerini anlattı.

AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'e yönelik sarf ettiği ve TBMM tutanaklarına yansıyan sözlerinin çerçevelenmiş halini gösteren İnce, Çiçek'e, “ibret vesikası” ve “demokrasi talebi” ilettiklerini söyledi. “İbret vesikası, Meclis'in tutanakları” diyen İnce, aynısını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da göndereceklerini söyledi.

TUTANAKLAR YENİDEN SİTEDE

Tartışmaların ardından tutanaklar bugün yeniden Meclis'in sitesine kondu. Bu kez sinkaflı küfürlerin olduğu bölümlerde nokta işaretleri var.
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı