Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Zirve Üniversitesi Tanıtım

15-03-2013, 02:14 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: banner-1.jpg]

Misyon

Zirve Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin misyonu; uluslararası standartlarda lisans ve lisansüstü eğitim sunmak, mühendislik bilimlerinde en güncel bilgilere sahip, alanlarında uzmanlaşmış, özgün ve bağımsız düşünme, problem çözme yeteneği gelişmiş, donanımlı, girişimci, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, saygın mühendisler yetiştirmek, araştırma ve yayınlarıyla bilime, endüstriye ve ekonomiye katkı sağlamaktır.Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği gemilerin verimli bir şekilde çalıştırılmasından ve işletilmesinden sorumlu, yüklerin ilgili limana teslim edilmesini sağlayan, deniz işletmelerinin teknik kadroları ile işletmeci kadroları arasındaki ilişkiyi düzenleyen, limanda deniz ticareti ile ilgili işleri yürüten bir mühendislik dalıdır. Programın amacı, hem denizde güverte zabiti olarak çalışabilecek hem de karada denizcilikle ilgili kuruluşlarda çalışabilecek nitelikte araştırmacı, yaratıcı, denizcilik örf ve adetlerini uygulayan, mühendislik eğitimi almış, denizcilik sektöründe ihtiyaç duyulan Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisleri yetiştirmektir.

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Kariyer Olanlakları

Programdan mezun olacak öğrencilerimiz, armatör firmalarda, forwarder firmalarda, broker ve kiralama firmalarında, tersanelerde, marina işletmelerinde ve bunun yanı sıra bu sektöre bağlı çalışan finans, sigorta, yan sanayi ve tedarikçilerde çalışma imkanları bulacaklardır. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümü mezunları, lojistik sektörüne de rahatlıkla cevap verebilecek şekilde mezun olmaktadırlar.

Zirve Üniversitesi
www.turkdenizcileri.com
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı