Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Sürmene Türk Telekom ADML Tanıtım

22-03-2013, 09:14 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: k_28132708_okulumuz.jpg]

VİZYON
Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları doğrultusunda; mesleki ve teknik ortaöğretim kurumları arasında sanayi kuruluşlarının tercih edeceği, yeni üretim tekniklerini geliştirebilecek, evrensel ve kültürel değerleri benimsemiş bireyler yetiştirmek için sürekli kaliteyi arttırıp; denizcilik sektöründe rekabet edebilmek üzere IMO(*) standartlarını yakından izleyerek ülkemiz ve dünya deniz ticaret filosuna, bilgi ve beceride rekabet gücü yüksek gemi adamı ve gemi inşa sektörüne eleman yetiştiren bir kurum olmaktır.

MİSYON
Okulumuz; Türk Milli Eğitiminin hedef ve stratejilerine uygun olarak ülke endüstrisi kuruluşlarına teknik bilgi ve becerilerle donatılmış bireyler yetiştiren; ayrıca denizcilik eğitimi veren bir ortaöğretim kurumudur. Biz, mesleki eğitim veren yüksek öğretim kurumlarına taban teşkil etmek, ülke endüstrisi kuruluşlarına ara eleman yetiştirmek, ülkemiz ve dünya deniz ticaret filosuna gemi adamı yetiştirerek hizmet sunmak için varız. Mesleki eğitim verirken sürekli olarak yeni bilgilere ulaşmaya çalışır, sanayi ve deniz ticaret sektörleri ile ilişkileri arttırarak toplumun kalkınmasına katkıda bulunuruz.

TARİHÇE
2004-2005 Eğitim Öğretim yılında Sürmene Endüstri Meslek Lisesi bünyesinde Gemi Makineleri ve Denizcilik Araçları Yapımı olmak üzere iki alanda eğitim-öğretime başladık.

15.02.2010 tarihinde Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi bünyesinden ayrılıp Türk Telekom Genel Müdürlüğü tarafından yeni inşa edilen binamızda, Sürmene Türk Telekom Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adı ile bağımsız müdürlük olduk.Okulumuz; bünyesinde Denizcilik (Makine Zabitliği),Gemi Yapımı (Çelik Gemi Yapımı) ve Gemi Ressamlığı alanları ile eğitim-öğretime devam etmektedir.

Sürmene Türk Telekom ADML
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı