Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Şehit Cengiz Sarıbaş ADML Tanıtım

21-03-2013, 01:30 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 418396_254710181284154_688661658_n.jpg]

Tarihçe
Okulumuz Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğüne bağlı olarak 2009-2010 Eğitim Öğretim yılında kurucu Mustafa ARSLAN müdürlüğünde hizmete açılmıştır. Daha önce Espiye 75.Yıl Çok Programlı Lisesi bünyesinde yer alan Bilişim Teknolojileri Alanı, Elektrik-Elektronik Teknolojileri Alanı ve Denizcilik Alanı Bütün personel ve teçhizatıyla beraber okulumuza devredilmiştir. Aynı yıl Okulumuz bünyesinde Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi açılarak yerel sınavla öğrenci alımı gerçekleştirilmiştir. 29.03.2010 tarihinde adı “Espiye Şehit Cengiz Sarıbaş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Meslek, Denizcilik Meslek Lisesi” olarak değişen okulumuzda halen Endüstri Meslek Lisesi Bünyesinde ‘Bilişim Teknolojileri Alanı-Veri Tabanı Programcılığı’, “Elektrik-Elektronik Teknolojileri Alanı-Pano Montörlüğü Dalı”. Denizcilik Meslek Lisesi bünyesinde “Denizcilik Alanı-Balıkçı Gemisi Kaptanlığı Dalı”, Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi bünyesinde “Denizcilik Alanı-Gemi Yönetimi ve Gemi Makineleri Dalları” ve Anadolu Teknik Lisesi bünyesinde “Bilişim Teknolojileri Alanı ” eğitimleri verilmektedir.

VİZYON
Geleceğimizi birlikte şekillendirmek için; kendini tanıyan, özgüvenini kazanmış ve alanın devamında mesleki kariyer edinmiş mutlu ve çalışkan bir nesil yetiştiren kurum olmak.

MİSYON
Okul çevresinde ve öğrencilerimize mesleki alanda teknolojik bilgi ve istihdam becerilerini kazandırarak; güvenli bir ortamda çağın gerektirdiği eğitimi vermektir.

Şehit Cengiz Sarıbaş ADML
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı