Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Seamans Book No

97
1274
0
10-03-2013, 04:26 PM
#1
Çevrimdışı
iyi günler

Seamans Book numarası platformumuzun amacı için önemlidir. Bütün üyeler tek tek kontrol edilerek onaylanmaktadır. Geçerli liman cüzdan numarası girmeyen üyelere foruma giriş izni verilmemektedir. Forumda profil resmi kişinin limanı cüzdanı resmiyle birebirdir. Liman cüzdan numarasıyla üye olduktan sonra liman cüzdanını değişenler (geçersiz bir rakamla) forumdan hiç bir neden belirtmeksizin uzaklaştırılır ve bir daha foruma giriş izni verilmez. Gemi adamı cüzdan numaraları sadece site yöneticileri tarafından görülebilir. Başka hiç kimse sizin gemi adamı cüzdan numaranıza erişemez.


Saygılarımla
Site Yönetimi
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı