Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Pubg Aimbot, wallhack, antiban, ölümsüzlük hileleri

09-03-2019, 08:29 AM
#1
ÇevrimdışıBildiğiniz üzere artık Pubg de hile yapanlar arttıkça arttı ve oyun oynanamaz bir hale geldi. Her ne kadar oyunda hile kullanılanlar şikayet edilse de hiç bir yaptırım engelleme vs. olmuyor bizde bunlara karşı pubg hilelerini paylaşalım dedik. oyun oynanamıyor bari hilelerle adil bir oyun olsun dedik. İndirmek için bağlantıya gidebilirsiniz.

AimBot 
Hide Post


Ölümsüzlük hilesi

Hide Post
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89
24-07-2019, 09:46 PM
#2
Çevrimdışı
Fagajw
AnjaksAhmet0
26-07-2019, 08:23 PM
#3
Çevrimdışı
teşekkürler
todik

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı