Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Özel Bildeniz Denizcilik Tanıtım

23-03-2013, 01:28 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: Banner_Bina.jpg]

Değerli Denizciler; ÖZEL BİLİMSEL DENİZCİLİK (BİLDENİZ) GEMİADAMLARI YETİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ, İstanbul Fındıklı ve Kadıköy'deki tesislerinde, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve MEB’dan izinli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. BİLDENİZ daha önce İstanbul Ortaköy’de yürütmekte olduğu STCW- AII/2 ve AIII/2 kurslarındaki on yıllık deneyimini Fındıklı’daki tesislerine 2009 yılında taşımış olup, köklü bir denizcilik eğitimi geleneğini devam ettirmektedir. Kadıköy Şubesi ise 2012 yılında faaliyete geçmiş olup, vardiya zabitliği/makina zabitliği eğitimleri burada sürmektedir. BİLDENİZ, ihtisaslaştığı STCW kapsamındaki eğitimlerin yanında, amatör denizcilik, ECDIS, ERM, BRM, Telsiz (GMDSS-GOC), STCW değerlendirme sınavları ve limancılık eğitimleri’ni de (kreyn&forklift kullanma vs.) başarıyla düzenlemektedir.


Kalite Standartları

Özel Bilimsel Denizcilik Gemiadamları Yetiştirme Eğitim Merkezi BİLDENİZ, aşağıda yazılı kalite deklerasyonu ile kalite politikasını bir kalite kitabında yazılı döküman haline getirmiş ve BİLDENİZ yönetimi, öğrencilerinin eğitimlere kabulu, iç denetim, eğitimin izlenmesi, ölçme ve değerlendirme, eğitimler sonrası takip, sistemin gözden geçirilmesi gibi konularda gerekli taahhütleri vermiştir. Bu taahhütler, Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı'nın STCW sözleşmesinin I/8 kuralı gereği yapmış olduğu dış denetim sonucunda, 26.03.2009 tarihinde tastik olunarak, STCW sözleşmesi ve Türk gemiadamları mevzuatına uyumlu olarak eğitimlerimiz başlamıştır.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZ İÇERİSİNDE;

Kalite Politikamız;

Denizcilik Sektörünün gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayacak, iyi eğitimli, yüksek kaliteli, disiplin sahibi, liderlik niteliklerini taşıyan, çevreye ve denize duyarlı öğrenciler yetiştirmek,
Çalışan personelimize iç eğitimler aldırarak, müşterilere daha kaliteli hizmet vermek, hizmet süreçlerinde sürekli öğrenmeye dayalı yenilikçi ve uygulamaya yönelik sistemler oluşturmak,
Toplumsal sorumluluk bilinciyle ülkemize ve insanlığa yararlı olmak, bilgiye önem vermeke ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmak,
Süreç yaklaşımı mantığını oturtarak, süreçlerimiz belirleyip, planlamak, uygulamak, kontrol etmek ve sürekliliğini sağlamak için önlemler almak

BİLDENİZ'in Misyonu
Türkiye ve dünya denizciliğine uluslar arası standartlarda nitelikli gemiadamları yetiştirmektir. Öğrencileri, disiplinli, araştırmacı, geniş ufuklı, hızlı ve isabetli kararlar alabilen, liderlik ve yöneticilik vasıflarına haiz bireyler olarak yetiştirmek temel hedeftir.

BİLDENİZ'in Vizyonu
Türk ve dünya denizcilik sektörünün sorunlarının çözümüne katkı sağlamak ve bu sektörün memnuniyetini, başarılarını arttıracak ve gelişimini sağlayacak elemanlar yetiştirmek ÖZEL BİLİMSEL DENİZCİLİK (BİLDENİZ) GEMİADAMLARI YETİŞTİRME EĞİTİM MERKEZİ'nin vizyonunu oluşturmaktadır.

Özel Bildeniz Denizcilik
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı