Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Nevvar Salih İşgören ADML Tanıtım

22-03-2013, 09:21 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 58.jpg]

OKULUMUZ
Okulumuzun da yer aldığı Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsünün yapıldığı yer olan Sümerbank Holding A.Ş.'nin varlıklarından İzmir Basma Sanayi Fabrikası 1953 yılında 160 bin metrekarelik alana kuruldu.
Özelleştirme Yüksek Kurulu tarafından 14 Kasım 2000 tarihinde İzmir İl Özel İdaresi'ne devredildi.
İl Genel Meclisi ise 11 Haziran 2001'de fabrikanın eğitim hizmetlerinde kullanılması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne devrine karar verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kampüs için Salih İşgören ve eşi merhum Nevvar İşgören'le 4 Şubat 2005 tarihinde İzmir Valiliği'nde protokol imzaladı.
Yaklaşık dört yıl süren inşaatla Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi,Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Lisesi binaları yapıldı.
Bu okullarda, şu anda 196 öğrenci bulunuyor. Okul içinde halen spor salonu, uygulama oteli ve konferans merkezi, 12 lojman ve bin 500 metrekareden oluşan atölye binalarının restorasyon ve inşaat çalışmaları devam ediyor.

Nevvar Salih İşgören ADML
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı