Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Nero Multimedia Suite 10.6.11300 - Full

10-05-2013, 08:12 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: nero.10.multimedia.suite_.full_.jpg]

Nero Multimedia Suite, 3 farklı üründen oluşturulmuş güçlü bir paket ile multimedya gücünüzü üstün kılar. Müzik, fotoğraf ve vidyolarınızı geliştirebilmeniz için gelişmiş vidyo düzenleme özellikleri, medya organizatörü ve oynatıcı, üstün yakma yazılımı, güvenilir yedekleme teknolojisi ve özel multimedya araçları yükler.

Paket İçeriği:
. Nero Vision Xtra™ ile vidyo düzenleme
. Nero Burning ROM™ ile yakma
. Nero BackItUp & Burn™ ile yedekleme

NOT: Kurulum anlatımı dosya içinde mevcuttur. Sırasıyla uygularsanız sıkıntı yaşamassınız.

Hide Post
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı