Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

max sea

19-05-2016, 03:53 PM
#1
Çevrimdışı
Arkadaşlar,

1 ay evel DF store adlı bir siteden max sea programı ve usb gps aldım. Sonuç tam bir fiyasko. Teknik destek için verilen numarayı açan yok. Bir kere açan oldu ve bilgisayarıma kuramadı. Format attırın dedi. 60 tl karşılığında format attırdım. Sonrada 1 hafta boyunca açan olmadı. Şu an cezayirdeyim ve program elimde patladı. 300 Tl boşa gitti. Program zaten kırık program. Teknik destek yok. Satan sitede bir adres bile yok. Bence uzak durun. Ben mağdur oldum. 
sazrak
21-05-2016, 08:42 PM
#2
Çevrimdışı
Defalarca kez uyarıda bulunduk biz. Lisanslı değil uzak durun diye. Tek yapmanız gereken savcılığa suç duyurusunda bulunmak veya bimer e şikayetçi olmaktır.
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89
23-05-2016, 07:11 PM
#3
Çevrimdışı
(21-05-2016, 08:42 PM)aytemiz89 demiş ki: Defalarca kez uyarıda bulunduk biz. Lisanslı değil uzak durun diye. Tek yapmanız gereken savcılığa suç duyurusunda bulunmak veya bimer e şikayetçi olmaktır.
Siz uyarmışsınız ama ben okumamışım maalesef. Bana önerebileceğiniz laptop da kullanabileceğim bir program varmı acaba?
sazrak
24-05-2016, 06:58 AM
#4
Çevrimdışı
Şuan için kullanabileceğiniz open cpn var sorunsuzca.
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı