Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Güverte Stajeri

17-04-2016, 10:06 AM
#1
Çevrimdışı
Herkese iyi günler diliyorum benim güverte stajeri ehliyetim var.Bu ehliyetle gemiye çıkacağım 5 stcw 2 ısps sertifikalarım var sizce staj sürecinde hangi sertifikalar bana gerekli gemiye çıkmadan hangilerini alayım ? Şimdiden teşekkür ederim.
grimreapertr
17-04-2016, 03:50 PM
#2
Çevrimdışı
(17-04-2016, 10:06 AM)grimreapertr demiş ki: Herkese iyi günler diliyorum benim güverte stajeri ehliyetim var.Bu ehliyetle gemiye çıkacağım 5 stcw 2 ısps sertifikalarım var sizce staj sürecinde hangi sertifikalar bana gerekli gemiye çıkmadan hangilerini alayım ? Şimdiden teşekkür ederim.
5 temel STCW ve varsa GMDSS GOC'u işletmen yeterli.  Hiç bir şirket stajyere gemi güvenlik zabitliği yaptırmaz bu yüzden ISPS sertifikasını işletmene gerek yoktur.
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı