Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Güney Doğu Asya'da 2013 te 140 korsanlık olayı 9 teşebbüs

18-01-2014, 11:41 AM
#1
Çevrimdışı
PHP Kod:
http://seashipnews.com/News/Piracy-incidents-increase/3w3c1777.html 
Singapur: sadece Bir rapor yayınladı tarafından ReCAAP, bölgesel korsan watchdog, korsan gösterileri alan olaylarda% 12 artırarak geçen yıl, ama olayların şiddeti ile indirimli (77 işlenen suçların% addedilmeyecek veya küçük hırsızlık daha az önemlidir.
2013 yılında, toplam 149 oluşan olaylar, gerçek olaylara 140 ve dokuz teşebbüs olayları olmuştu verified by ReCAAP.
ReCAAP çağrısı armatörler ustaları ve geliştirmek için teyakkuz ve egzersiz anti-korsan izle faaliyetler ise kendi gemileri limanlarda ve demirleme; ve römorkör ve mavnalar egzersiz yapmalısınız yakın teyakkuz devam ederken Malacca boğazı ve Singapur. [17/01/14]
kaizener

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı