Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Bülent Ecevit Üniv. Alaplı MYO Tanıtımı

15-03-2013, 04:22 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: okulseski-580-x-280.jpg]

Tarihçe

Zonguldak Karaelmas Üniversitesine bağlı olarak eğitim-öğretimini sürdürmekte olan Alaplı Meslek Yüksek Okulu 14.03.1976 tarihinde Milli Eğitim bakanlığına bağlı” Ereğli Meslek Yüksek Okulu” olarak Kdz.Ereğli’de açılmıştır. 27.07.1982 tarih ve 41 sayılı kanun hükmündeki kararname ile H.Ü.Zonguldak Mühendislik Fakültesine bağlanmıştır.

24.05.1991 tarihinde Alaplı’da ki kampüse yerleşmiş olup, 03.07.1992 tarih ve 3837 Sayılı Kanun ile yeni kurulan Zonguldak Karaelmas Üniversitesine bağlı olarak “Alaplı Meslek Yüksekokulu” adını almıştır.

11 Nisan 2012 tarih ve 28261 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6287 sayılı kanunun 18. maddesi gereği üniverversitemizin ismi Bülent Ecevit Üniversitesi olarak değişmiştir.

Vizyonumuz

Bilgi ve becerileri yüksek, uluslararası seviyede meslek elemanı yetiştiren, tercih edilen meslek yüksek okulu olmak.

Misyonumuz

Ülkemizin sanayi ve hizmet sektöründe, gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaç duyduğu ulusal ve uluslararası standartlarda mesleki ve teknik eğitimin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, çözümleyici, üstün nitelikli tekniker ve meslek elemanı yetiştirmek.

Bülent Ecevit Üniv. Alaplı MYO
www.turkdenizcileri.com
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı