Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

5.Yıldız Teknik Üniversitesi Denizin Yıldızları Etkinliği

1316
1000
0
28-08-2016, 12:19 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: D36Zao.jpg]
Etkinlik Tarihi : 3 Ekim 2016, Pazartesi - 4 Ekim 2016, Salı 
Etkinlik Saatleri : 10:00 - 17:00
Katılımlar  Ücretsiz
Telefon  :  539 661 36 36
E-mail :  lisantaha@gmail.com

Etkinlik Detayları
5.Yıldız Teknik Üniversitesi Denizin Yıldızları Etkinliği , 3-4 Ekim 2016 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi  (YTÜ)  Beşiktaş Kampüsü Oditoryum Salonunda düzenlenecektir.
Denizin Yıldızları Etkinliği her yıl olduğu gibi bu yılda denizcilik sektörünün ileri gelen firmaları ile öğrencileri buluşturma amacı ile yapılan etkinliktir.Katılımcıların sadece okulumuz öğrencilerinden ziyade denizciliğe gönül vermiş diğer okullarda okuyan denizcilik öğrencilerinden de katılım bekliyoruz.Katılımcı öğrenci arkadaşlarımıza akademik ve iş hayatında fayda sağlayacak Denizin Yıldızları Etkinliğine katılımınız ile vereceğiniz destekten dolayı şimdiden teşekkür ederiz 
YTÜ Gemi ve Denizcilik Kulübü
Proje Koordinatörü
Lisan Taha Açın
lisantaha@gmail.com
Katılımlar Sınırlı ve Öğrenci olmak zorundadır.
lisantaha

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı