Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Yardımlarınızı Bekliyorum - Bitirme Tezi Anketii

1317
2968
0
09-09-2016, 08:29 AM
#1
Çevrimdışı
Sayın abilerim, ablalarım, arkadaşlarım, meslektaşlarım ve sevgili kardeşlerim,

Bitirme tezim için projem olan 'Türk Güverte Zabitlerinde Örgütsel Sessizlik ve Tükenmişlik Sendromu Arasındaki İlişki' üzerine bir anketim bulunmaktadır. Sadece 5 dakikanızı alacak olan bu ankette elde edilen veriler sonucunda güverte zabiterinin örgütsel sessizlik ve tükenmişlik sendromu arasındaki ilişki hesaplanacak ve bu hesaplama sonucunda da ortaya çıkan durumu iyileştirmek için çözümler bulunacaktır. Herhangi bir isim soyisim veya başka bir bilgi içermeden sadece şıklar işaretlenerek bu projeye yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aşağıdaki linke tıklayarak sadece 5 dk hatta o kadarınızı bile almayacak bir anketi doldurarak tezim için bana yardımcı olabilirsiniz. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...N-G0w/viewform
GÖKAY YILMAZ

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı