Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Üyelik Sistemininde Değişiklik.

310
819
0
01-05-2013, 08:33 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: uye.png]

Sitemizin kurulduğu ilk günden beri amatör denizci ve öğrenci arkadaşlarımızın çokluğu ve bu kişilerin Gemi adamı cüzdanı olmadığından dolayı sitemize üyelik sırasında gemi adamı cüzdan numarasını zorunlu tutmayı site yönetimi olarak aldığımız kararla değiştirmiş bulunmaktayız. Artık isteyen herkes gemi sitemize üye olup Türk denizci platformundan yararlanabilecektir. Ayrıca daha önce üye olup ve hesabı banlanan üyelerimizin üyelikleride aktif edilmiştir.
Eski üyelerimiz ve liman cüzdanı giren üyelerimiz bizimle iletişime geçerek özel gruplara ayrılabilir. Güverte ve makine personeli olarak.
Saygılar Site Yönetimi.
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı