Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.
18-03-2013, 04:03 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: k_06131602_img_0112.jpg]

TARİHÇE

Okulumuz 2008-2009 Eğitim öğretim yılında (15.08.2008 tarih ve 226/30805 sayılı M.E.B. oluru ile) Denizcilik alanı (Gemi yönetimi , gemi elektroniği ve haberleşme), Deniz araçları yapımı (Çelik gemi yapımı) dallarında eğitim-öğretim yapmak üzere Tirebolu Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adı altında, Tirebolu Endüstri Meslek Lisesi binasında hizmete açıldı. 2010-2011 yılından itibaren Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O eski binasında eğitim-öğretim faaliyetini sürdürmektedir.Okulumuzda iki bölümde toplam 8 sınıf , öğretmenler odası,müdür yardımcısı ve müdür odası bulunmaktadır.Atölye dersleri yapılan protokoller dahilinde Tirebolu EML ve ATL deki atölyelerde yapılmaktadır.Yeni okul binasının inşasına başlanmıştır ve 2013-20104 öğretim yılına hazır olması beklenmektedir

VİZYON

DENİZLERE HAKİM PERSONEL YETİŞTİRMESİ İLE TERCİH EDİLEN KURUM OLMAK.

MİSYON

DENİZCİLİĞİ SEVEN, ALANINDA MESLEK SAHİBİ BİR NESİL YETİŞTİRMEK İÇİN VARIZ.

Tirebolu ADML
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı