Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Sudiler Selle Boğuşuyor

02-05-2013, 06:23 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 4585368_96166628_k.jpg]

Suudi Arabistan sele teslim oldu. 3 kenti vuran sel felaketinde 13 kişi öldü.

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad ile güneydeki Baha ve kuzeydeki Hail şehirlerini vuran selde 13 kişi öldü, 4 kişi de kayboldu.

Suudi televizyonları, sel sularına kapılan araçlar ve sürüklenmemek için ağaçlara tutunan insanların görüntülerini yayınladı.

Suudi yetkililer, son 25 yılın en şiddetli yağışlarının sebep olduğu felaketin ardından mağdurlara yardım için harekete geçti.

Cidde şehrinde altyapı yetersizliği sebebiyle 2009-2011 yıllarında meydana gelen su baskınlarında 123 kişi ölmüştü.
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı