Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Sınavlar ve temel denizcilik için nasıl çalışabilirim?

10-04-2023, 10:21 PM
#1
Çevrimdışı
Merhaba dostlar, ben lise mezunuyum şuanda bir gemide güverte stajyeri olarak bulunuyorum. Stajım sırasında bir çok şeyi öğrensemde bunların sınavlar için bir etkisi olmuyor, lisede kitaplarım vardı onlardan detaylı şekilde çalışıp sınava hazırlanabilirdim ama o kitaplara ulaşamıyorum artık.

Denizcilik eğitimine sıfırdan başlayabileceğim, öğrenebileceğim ve sınavda bana yardımcı olacak bir kaynak, pdf, video vs. bulmam gerekiyor. Meslek hayatımda hem bilgili hemde iyi bir denizci olarak kalmak istiyorum. Sıfırdan bir eğitime başlayabileceğim bir yol gösterirseniz bana çok sevinirim.
Allah selamet versin.
BaranAydin

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı