Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Şehit İdari Ateşe Çağlar Yücel ADML Tanıtım

20-03-2013, 02:01 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: k_04130258_okul_genel.jpg]

TARİHÇE

İzmir Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi Okulu İzmir Konak İlçesinde Bulunmakta Olan ve Denizcilik (Gemi Makineleri) Üzerine Eğitim Veren Değerli Okullardan Biridir ... Bu Okul 1954 Yılında Kurulmuş Olup 1984 Yılından İtibaren Denizcilik Alanında Eğitim Vermeye Başlamıştır.2007 Yılının Son Aylarına Kadar İzmir Motor Teknik ve Meslek Lisesi'nin Bir Bölümü Olan Bu Okul, Denizcilik Müsteşarlığı'nın ve İzmir Valisi'nin Katıldıgı Bir Tören ile İzmir Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi Olmuştur.

Şehit İdari Ateşe Ç. Y. ADML
www.turkdenizcileri.com
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı