Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

Beta

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Bu Alan Sizin İçin Ayrıldı
Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com

Satellite Finder

04-27-2013, 03:27 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: mhxh5.jpg]

Denizcilerin gemi üzerindeki kısıtlı sosyal yaşantılarının bir bölümünü de televizyon oluşturmaktadır.Hareketli bir cisim üzerinde anten ayarlamak bazen bir işkenceye dönüşebilmektedir. Bizimde yaşadığımız üzere anten ayarlama olayı gemilerde sıkıntılara sebep olabilmektedir.Bu durumlara çözüm olarak yazılan bu küçük program sayesinde, programa gps pozisyonunuzu girerek seçtiğiniz uydunun azimuth ve elevation açılarını alabilirsiniz.

Satellite Finder İndir
İnsan zihni, maddi dünyayı yansıtmakla kalmaz, onu değiştirir de. (Vladimir Lenin)
Darksiders
09-19-2019, 03:03 PM
#2
Çevrimdışı
teşekkürler ..
cptilker53
02-11-2020, 09:17 PM
#3
Çevrimdışı
Güzel paylaşım. Teşekkürler çalışmalarınızın devamını dilerim.
denizci232

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı