Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Satellite Finder

27-04-2013, 03:27 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: mhxh5.jpg]

Denizcilerin gemi üzerindeki kısıtlı sosyal yaşantılarının bir bölümünü de televizyon oluşturmaktadır.Hareketli bir cisim üzerinde anten ayarlamak bazen bir işkenceye dönüşebilmektedir. Bizimde yaşadığımız üzere anten ayarlama olayı gemilerde sıkıntılara sebep olabilmektedir.Bu durumlara çözüm olarak yazılan bu küçük program sayesinde, programa gps pozisyonunuzu girerek seçtiğiniz uydunun azimuth ve elevation açılarını alabilirsiniz.

Satellite Finder İndir
Darksiders
19-09-2019, 03:03 PM
#2
Çevrimdışı
teşekkürler ..
cptilker53
11-02-2020, 09:17 PM
#3
Çevrimdışı
Güzel paylaşım. Teşekkürler çalışmalarınızın devamını dilerim.
denizci232

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı