Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Office 2013 TR Full

03-05-2014, 05:01 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: Microsoft-Office-Professional-Plus-2013.jpg]

Office 2013 TR Full

Ekim ayını Microsoft için herşeyin değiştiği bir ay olarak nitelendirebiliriz. 15 Ekim’de tarihin en büyük lansmanında Windows 8 ile en iyi çalışan yeni Office, bütün müşteri ihtiyaçlarına cevap verebileceğini gösterdi.
Gelişen teknoloji çağında Office 2013 önceki sürümlerine göre, sizlere sadece klavye ve mouse deneyiminin dışında, dokunmatik yüzeyler de de ne kadar başarılı olduğunu gösterecek. Dokunmatik kullanım sırasında büyüyen ve rahat kullanım sağlayan ikonlar, yine parmağınız etrafında çıkan basit kontrol düğmeleri gibi saymakla bitiremiyeceğimiz özellikler Office 2013′te..!!
Yeni Office’in Preview sürümü yayınlandıktan sonra, tüm dünyada milyonlarca insanın iş yapış şeklinin değiştiğini söyleybiliriz. Artık mail eklentisi yerine bağlantı paylaşıyorlar, dosyalı USB’lerde taşımak yerine buluta koyuyorlar.
Yeni Office kullanan kişiler, artık aşağıdaki cümleleri kullanmıyorlar;
Dosyamı kaybettim USB’yi bulamıyorum: Büyük av sona erdi – Yeni Office Bulut üzerinde çalışıyor ve artık siz hangi bilgisayardaysanız belgelerinizde o bilgisayarda.
İzin verirseniz sunum notlarımı alayım : Powerpoint Sunucu Görünümü’nün yeni özellikleri sayesinde aldığınız notları ve sonraki slaytları dinleyicilere farkettirmeden görebileceksiniz.
Fazla kalemi olan varmı: Yeni Office ve Windows 8 ile not almak, e-posta yazmak ve program özelliklerine erişmek için “dokun ve mürekkep oluştur” özelliğini kullanın.
Keşke bu PDF’in içeriğine erişebilsem: Yeni Word’teki PDF Reflow ile PDF dosyaları Word belgesi olarak açın. İçeriği kopyalayıp Office içinde istediğiniz başka bir yerde kullanın.
Nerede Kalmıştım: Yeni Word ve Powerpoint belgeleri nerede kaldığınızı hatırlar ve sizi kaldığınız yere götürür.
Kusura bakmayın bir önce mailimde belgeyi eklemeyi unutmuşum: Yeni Outlook e-posta İp uçları, bir eklentinin eksik oluğ olmadığını size bildirir. Ayrıca belgeleri SkyDrive’a kaydedip sadece bağlantıları paylaşabilir ve böylece ek gönderip almak zorunda kalmazsınız.
Bunu hep birlikte gözden geçirmek için zaman bulamadık: Aradaki meafe ne olursa olsun yeni Office Web Apps ile, Office yazılımlarına sahip olmayanları bile araya getirin.
Bu verilerin temizlenmesi bütün gecemi alacak: Yeni Excel’de Flash Fill özelliğini sizin yerinize verilerden parçalar toplayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Tebrikler terfi almışsın haberimiz yok J: Gerçek zamanlı resimler, iletişim bilgileri ve durum güncellemeleri için Office’inizi sosyal medya ile ilişkilendirin.
Bu fişi nereye koymuştum: Fişlerinizin fotoğrafını çekin ve yeni OneNote 2013′ ün Görüntü Arama özelliği ile hızlıca bulun.

NOT: KURMADAN ÖNCE ANTİVİRÜS PROGRAMINI KAPATIN. SONRA RARDAN ÇIKARIP, X64 KLASÖRÜNDEKİ SETUP ÇALIŞTIRIN VE KURUN. KURDUKTAN SONRA, KMS Yİ KURUN (ŞİFRESİ İÇİNDEKİ NOT DEFTERİNDE YAZMAKTADIR.) BOŞ BİR WORD BELGESİ AÇIN. SONRA KMS PROGRAMINI ÇALIŞTIRIN. BİRSÜRE BEKLEYİN. OTOMATİK LİSANSLAMA YAPACAKTIR.

Hide Post
www.turkdenizcileri.com
expertsailor
19-11-2022, 09:34 PM
#2
Çevrimdışı
güzel paylaşım
efendikpt

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı