Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Mobil Versiyon Yayında!

260
1009
0
25-04-2013, 02:48 PM
#1
Çevrimdışı
ClubSeamans olarak sadece üyelerimize bilgisayardan hizmet vermek yerine her zaman üyelerimizin yanında olmayı tercih ettik ve mobil versiyonu muzu yayına soktuk. Atık sitemizi mobil cihazlarından da erişebilirsiniz. Sistem Tarafından desteklenen mobil cihaz ve uygulama listesi aşağıdaki gibidir.
[Resim: mobile.JPG]
iPhone
iPod
mobile
Android
Opera Mini
BlackBerry
IEMobile
Windows Phone
HTC
Nokia
Netfront
SmartPhone
Symbian
SonyEricsson
AvantGo
DoCoMo
Pre/
UP.Browser
Playstation Vita
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı