Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Maxsea timezero v3 marka kopyala yapistir yapma

28-09-2020, 09:26 AM
#1
Çevrimdışı
Merhaba cok degerli kaptanlar maxsea time zero marka kopyalayip baska bi timezero cihaza yapistima nasil yapiliyo yardim pls...
kürşat99
16-11-2020, 12:59 PM
#2
Çevrimdışı
Birinci cihazdaki marka ve izleri export fonksiyonu ile usb ye bir dosya olarak kaydediyorsun. Burada sistem sana hangi formatta kaydedeyim dediğinde max sea formatını seç. Sonra ikinci cihazda import fonksiyonu ile bu dosyayı seç. Bütün markaların harita üzerine geçtiğini görebilirsin. Tabii layeri açman gerek.
corriolis

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı