Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

kurulum ile ilgili ücretli destek ihtiyacı

08-02-2020, 03:48 AM
#1
Çevrimdışı
merhabalar. öcelikle forumdaki bütün maxsea ile ilgili tüm linkleri download ettim. yazılan tüm kuralları tek tek uyguladım ama bir türlü sağlıklı bir kurulum yapamadım. maxsea nin tavsiye etiiği usb gps cihazlarından birini yurt dışından sipariş ettim ama onu bir türlü aktif edemedim. bana ücretli veyahut ücretsiz yardı edecek ve uzaktan kurulum yapacak birine ihtiyacım var. numaramı özel olarak atarım.

teşekkürler
volkanagata

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı