Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

KOSGEB DESTEĞİ İLE İŞ YERİ AÇMAK YORUMLAR

1348
3215
3
17-03-2018, 01:13 PM
#1
Çevrimdışı
Askerden 2 yıl  kadar önce  geldim,  herşey  artık  günden güne  daha çok zorlaşmaya başladı.Babam emekli ve  iş yeri kurmak istiyoruz.KOSGEB'in yeni iş yeri açanlara hibe ve faizsiz kredi desteğini verdiğini  okudum.Şirin bir  balık restoran kurmak istiyoruz.KOSGEB Girişimci Desteği hakkında  bilgisi  olan var mı ? Denizcilik Lisesi  mezunuyum.
lebiderya
24-03-2018, 01:50 PM
#2
Çevrimdışı
KOSGEB Girişimci Desteğinden yararlanmak için öncelikle işsiz olmak ve girişimcilik eğitimine  katılmak gerekiyor.Şu aralar girişimcilik kursu arıyorum. İzmir 'de bildiğiniz girişimcilik eğitimi var mı ? Bu kurslar  nerede veriliyor ? Bilgisi olan var mı ?
lebiderya
30-03-2018, 02:58 PM
#3
Çevrimdışı
bu kurslar bildiğim kadarıyla kosgeb tarafından açılıyor.
Kpt Bilal Gezmiş
28-04-2018, 09:40 AM
#4
Çevrimdışı
Selamlar  merhaba.
Benim kosgeb girişimcilik eğitimlerim bitti.Çok şükür bir  sorunla  karşılaşmadık, hatta size  önemli bir bilgi vereyim bize  kosgeb girişimcilik eğitimi  veren kurs hocamız  bakıp yararlanmamız ve kendi iş planımızı hazırlayabilmemiz için bize  isplaniornekleri adlı bir  site  verdi burada 2018 yılı kosgeb girişimci desteğine uygun  örnek  girişimci iş planı dosyaları  var, sizde bu iş planı örneklerinden yararlanarak  kendi kosgeb iş planı başvuru formunuzu hazırlayabilirsiniz bu yolla iş  planı hazırlatmak için danışmanlara gerek duymaz  ve boş yere iş planı hazırlatmak için danışmanlara ödeyeceğiniz 3-4 bin tl cebinizde kalır.
lebiderya

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı