Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Imabari Tersanesi, Elcano’dan iki gemi siparişi aldı

01-05-2014, 08:08 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 65266.jpg]
Imabari Tersanesi, Elcano Denizcilik’ten iki adet LNG gemisi siparişi aldı.
Japon Imabari Tersanesi, İspanyol Elcano Denizcilik’ten iki adet LNG gemisi siparişi aldı.

Imabari Tersanesi, yeni inşa ediceği LNG gemileri ile Elcano Denizcilik’in kapasitesini 154 bin metreküplük kapasitesini 178 bin metreküpe çıkartacak. Imabari Tersanesi tarafından geliştirilen GTT Mark3 Flex sistemi sayesinde LNG’de oluşan buharlaşma en aza indiriliyor.

Elcano Denizcilik tarafından kullanılacak olan çift pervane sistemine sahip gemiler yeni nesil çevreci makinaları sayesinde yüzde 40 yakıt tasarrufu sağlayacak.
Merve Seda BABAİBAN - Deniz Haber Ajansı
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı