Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Güzel Bahçe ADML Tanıtım

18-03-2013, 08:00 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: turkiyede-ilk-defa-meslek-liseliler-gemi...ozel-2.jpg]

TARİHÇE

Güzelbahçe İ.M.K.B. Endüstri Meslek Lisesi’nin yapımına 2002 yılında başlanmış, 2003 yılında tamamlanmıştır. Okul, 2003-2004 eğitim öğretim yılında; Elektronik, Elektrik ve Su Ürünleri bölümleri ve 177 öğrencisiyle eğitim öğretime başlamıştır.18.08.2006 da ahşap teknolojisi (ahşap yat inşa) alanı açılmıştır. Elektrik ve elektronik bölümleri 2007-2008 yılından itibaren uygulanmaya konan MEGEP PROJESİ ile elektrik elektronik teknolojileri alanı adı altında birleştirilmiştir.04.06.2009 tarihinde Denizcilik Meslek Lisesi açılmış yine 04.06.2009 tarihinde Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi (Gemi Yapımı Ve Yat Kaptanlığı) açılmıştır.

Okulumuz şu an aynı bölümlerle ve 520 öğrencisi ile eğitim öğretime devam etmektedir…

VİZYON

ÖĞRENCİLERİNİ İŞ HAYATINA HAZIRLAYAN LİDER BİR EĞİTİM KURUMU VE GÜZELBAHÇE’NİN BİLİM VE KÜLTÜR MERKEZİ OLMAK, YAKIN BİR GELECEKTE İZMİR VE TÜRKİYE’DE YAŞAYAN HERKESİN OKULUMUZU VE ÖĞRENCİLERİMİZİ BAŞARILARIYLA TANIMASINI SAĞLAMAK İÇİN HER ZAMAN HERKESTEN BİR ADIM ÖNDE OLMAK

MİSYON

BİZLER , BİLİMİN AYDINLIĞINDA GÜCÜNÜ BİLGİDEN ALAN , KENDİNE GÜVENEN, FARKLI GÖRÜŞLERE SAYGI DUYAN, ÖĞRENMEYİ ÖĞRENMİŞ , YÜZÜ AYDINLIK GELECEĞE DÖNÜK , VATANINI , MİLLETİNİ VE BAYRAĞINI SEVEN, ÖĞRENDİKLERİNİ ÜLKESİNİN YARARINA KULLANMASINI BİLEN DÜRÜST VE AHLAKLI BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ.

Güzel Bahçe ADML
www.turkdenizcileri.com
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı