Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com
17-03-2013, 11:14 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: k_23204544_okulumuz.jpg]

VİZYON

Biz; Tüm çalışanlarıyla; işbirliği ve dayanışma içerisinde olan, Türk Milli Eğitimi´nin genel ve temel ilkeleri doğrultusunda; çağın teknolojisini bilen ve uygulayan, BİLGİ ve BECERİ´de rekabet gücü yüksek, donanımlı ve bilgiyi üreten teknik eleman yetiştirmek istiyoruz.

MİSYON

Biz; Ne istediğini bilen, araştırmacı, ülkesini, insanları ve mesleğini seven, kendisi ile barışık, tutarlı ve yeterli, dilini çok iyi kullanan, öğrenmeyi seven, paylaşımcı ve hoşgörülü, sanatı, sanatkarı ve sanatçıyı seven, üretimde ve teknolojide SÜREKLİ GELİŞME´yi rehber edinen, gerçek disiplin duygusuna sahip insanları yetiştirmek için varız.

Gölcük ADML
www.turkdenizcileri.com
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı