Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Foruma kayıt olma amacım

15-10-2022, 10:42 PM
#1
Çevrimdışı

Selamlar, ben İlayda. 
Yazılım mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. 

Burada olma amacım denizcilik sektöründe çeşitli alanlarda çalışan insanlarla konuşarak sektörel faaliyetleri esnasında yaşadıkları problemleri inceleyip bu problemlere teknoloji temelli çözüm önerileri geliştirmeye çalışacağım proje çalışmamı yürütmek. 

Forumda bu şekilde yer almamda yönetim açısından bir sakınca yoksa zaman zaman soru/anket başlıkları açarak, eğer gönüllü olursa yazılı sözlü vb çeşitli yollarla kısa görüşmeler yapma ricası ile, anketler paylaşarak vb yardımlarınıza başvurmayı planlıyorum. 

Şimdiden çok teşekkür ederim.
ztr

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı