Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Form Sitemizde Dosya Paylaşım

02-05-2013, 06:41 PM
#1
Çevrimdışı
Sitede dosya paylaşımında bulunmak isterseniz, dosya kaynağını geçici serverlara yüklemeyin. Çünkü; yükleme sonunda 30 gün içerisinde link tıklanmassa iptal ediyorlar. Bu gibi sitelere premium üyeliğiniz varsa yükleyin.(Fileserver, hotfile, turbobit, upload, letbit) gibi. Ücretsiz server kullanmak istiyorsanız en yarayışlı olan; yandex mail hesabı açıp yandex disc ücretsiz kullanın. Linkiniz iptal olmasın.
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı