Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Dünya Denizcilik Üniversitesi 30. yılını kutluyor

19-03-2013, 11:19 AM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 25134.jpg]

İsveç’te bulunan Dünya Denizcilik Üniversitesi (World Maritime University – WMU) bu yıl 30. Yıl dönümünü kutluyor.
Üniversitenin üç ayda bir çıkarmayı öngördüğü ve her sayısında Üniversitede gerçekleşen faaliyetler ile birlikte Üniversitenin bir mezununun tanıtılacağı haber bülteninin ilk baskısında, WMU’da Denizde Can ve Mal Güvenliği Yönetimi konusunda ihtisas eğitimi almış olan ve 2012 yılında WMU tarafından fahri doktora unvanı ve Seçkin Mezunlar Ödülü alan T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM öne çıkan mezun olarak tanıtılıyor.

WMU’nun bahsedilen haber bülteninde, 2013 yılında WMU’da gemi geri dönüşümü üzerine 7-9 Nisan tarihlerinde bir uluslararası konferans gerçekleştirileceği ve Denizcilik Çalışma Sözleşmesi 2006 (MLC 2006) konulu 20 Mart günü başlayacak olan bir atölye çalışması ile sunuşunun yapılacağı 12 adet profesyonel gelişim kursu düzenleneceği bilgisi veriliyor.

Ayrıca, 2013 yılı Master programının 16 Eylül tarihinde başlayacağı belirtilmiş olup, AB tarafından finanse edilen WMU araştırma programının yeni araştırma projeleri ile canlılık kazandığı ve Doktora programını yeniden yapılandırdığı belirtiliyor.


Alıntı:Virahaber
Darksiders

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı