Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.
03-05-2014, 12:06 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: DivX10.png]

DivX 10.2 içerikleri:

DivX Player
DivX Web Player
DivX Converter
DivX HEVC Plug-in
DivX Media Server

NOT: PROGRAMI KURMADAN ÖNCE ANTİVİRÜS PROGRAMINI KAPATIN. KURULUMU YAPIN VE ARDINDAN GÜNCELLEMESİNİ TAMAMLAYIN. BAŞLAT MENÜSÜNDEN DIVIX' IN KRULU OLDUĞU DİZİNE GİDİN VE ORDA REGISTER DOSYASINI ÇALIŞTIRIN. RARIN İÇİNDEKİ KEYGEN PROGRAMINI ÇALIŞTIRIN. ÜRETMİŞ OLDUĞU ŞİFRELERİ REGISTER DOSYASI İÇERİSİNDEKİ DİZİNE YAPIŞTIRIN VE REGISTER IKONUNA TIKLAYIN. KURULUM TAMAMDIR.

Hide Post
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı