Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Reklam ve iş birliği için İletişim için aytemiz89@gmail.com

Değiştirilemez Forum Kuralları

07-03-2013, 11:19 AM
#1
Çevrimdışı
- ClubSeaman’s Forum'da, küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.

- ClubSeaman’s Forum'da T.C aleyhinde, T.C Yasalarına aykırı siyasi ve ideolojik görüşleri ifade eden, kanundışı faaliyetlere yönelik mesajlar yazmak yasaktır.

- ClubSeaman’s Forum'da kişilerin ırk, din, inanç ve kişilik haklarına saygısızlık edici ifadeler kullanmak yasaktır.

- ClubSeaman’s Forum'da ticari menfaate yönelik duyuru, tanıtım ve reklam yapmak yasaktır.

- ClubSeaman’s Forum'da sürekli aynı sözleri tekrarlamak, anlamsız, gereksiz mesajlar yazmak, sürekli büyük harf kullanmak, veya buna benzer iletişimi güçleştirecek tarzda mesajlar yazmak yasaktır.

-ClubSeaman’s Foruma yazılan mesajlar ClubSeaman’s Yönetimi ve Görevlileri tarafından kontrol edilmektedir. ClubSeaman’s Yönetimi ve Görevlileri gerekli gördüğü takdirde Forum içinde yer alan mesajları, silme ve bu mesajları yazan kişilerin ClubSeaman’s'ye girişlerini engelleme hakkına sahiptir.

- ClubSeaman’s Foruma gönderilen mesajların içeriğinden tamamen üyeler sorumludur. Forum'da yer alan tüm mesajlar kontrol edilmektedir, ancak buna rağmen bu mesajların içeriğinden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü yasal yükümlülük, yasal sonuç veya yaptırımlarından, mesajı yazan kişi sorumludur. Forumda yayınlanan hiç bir mesajdan ClubSeaman’s Yönetimi sorumlu tutulamaz.

- ClubSeaman’s Forum'a yazılan yazılar bir saat içerisinde yazarı tarafından değiştirilebilir. Bu süre sonunda yazı hakları ClubSeaman’s' e geçer. Bu süre sonunda kullanıcı içeriğinin bir kısmının veya tamamının değişmesini veya tamamen silinmesini talep edemez. Bu tip değişiklikler forum içerisindeki konu akışını ve forumdaki konu bütünlüğünü bozacağından kullanıcının ilk bir saat sonrasındaki müdahalelerine izin verilmez. Bunun yanında bu içeriğin değişmesi veya silinmesi gerektiğine ClubSeaman’s yönetimi veya forum moderatorleri karar verebilirler...

- Yeni bir başlık açılmadan önce, benzer başlığın açılıp açılmadığı kontrol edilmelidir. Başlıkların doğru konular altına açılması gerekmektedir. Açılan başlıkların yeri, gerekli görüldüğü takdirde forum moderatörleri tarafından değiştirilebilir. Yanlış konular altında başlık açan, daha önce açılan konularda başlıklar açan veya gereksiz konularda başlık açan kullanıcılar forum moderetörleri tarafından uyarılırlar.

- ClubSeaman’s Forum kurallarına uymayan ve hatalarında ısrar eden kullanıcılar ClubSeaman’s forum moderatörleri tarafından bir günlüğüne ClubSeaman’s'den uzaklaştırılabilirler. ClubSeaman’s yönetimi tarafından bu süre uzatılabilir, gerekli görüldüğü takdirde kullanıcının nickinin siteye girişi engellenebilir.
Üyelik terfileri hakkında bilgi almak için TIKLAYIN!
aytemiz89

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı