Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

Başbakan'dan CHP'li Tekin'in 'daire' iddiasına cevap

30-04-2013, 01:32 PM
#1
Çevrimdışı
[Resim: 20016549.jpg]
[Resim: 20016208.jpg]

Başbakan'dan CHP'li Tekin'in 'daire' iddiasına cev
İstanbul'un siüluetini bozan gökdelenlerle ilgili olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Başbakan'ın çocuklarının da o binalarda dairelerinin olduğunu iddia etmişti. Başbakan bugün o iddiaya yanıt verdi.


İstanbul'un siüluetini bozan gökdelenlerle ilgili olarak Başbakan Erdoğan, partisinin milletvekilleriyle yaptığı toplantıda ''Sahibine tıraşla dedim, yapmadı ben de 5 yıldır konuşmuyorum'' demişti. Başbakan'ın bu açıklamasının sonrasında 19 Nisan'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin bir iddiada bulundu ve "Tıraş edilmesini istediğiniz katlarda kimlerin dairesi var? 4 milyon dairelerin fiyatı. Kim sahibi? Senin çocuklarının..." dedi.

(Hürriyet haber)
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı