Skip to main content

TD Türk Denizcileri W.

CS

Türk Denizcileri'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türk Denizcileri Forumu içersinden hiç bir üye, kurucu ve yönetici ücret talep edemez. Talep eden veya ücret karşılığında birşey yaptırmak isteyen kişiler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.
Bize destek olacak yönetici arkadaşlara ihtiyacımız vardır. İletişim için aytemiz89@gmail.com
Türk denizcileri forumuna destek olmak için reklamlara günde bir kez tıklamanız yeterlidir. Reklam gelirleri sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için sunucu şirketine aktarılmaktadır.

1 Gb' den fazla dosya indirme yöntemi

303
1279
0
29-04-2013, 07:26 PM
#1
Çevrimdışı
Değerli üyelerimiz. 1 Gb' den fazla olan dosyaları indirmek için ücretsiz yandex mail hesabı açtıktan sonra yandex disk'i bilgisayarınıza kurun. Daha sonra indirmek istediğiniz kaynağa gidin, ( yandex diskime kaydet ) seçeneğini kullanın. Bu dosyayı Yandex diskinize kaydettikten sonra yandex.disk programı eşitlemeye başlayacak ve mevcut dosyayı bilgisayarınıza çekecektir. Eşitleme tamamlandığında dosyaya erişebilirsiniz.
expertsailor

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Reklam Alanı